MATNÉ STROPY

Matné napínané stropy.

jsou universální řešení téměř do každé místnosti. Tyto stropy mají typicky velmi hladký povrch, pod který se dají skrýt různé nevhledné věci a textury, jako jsou např. kabelové vedení, opraskané zdi nebo nevzhledná omítka.

Naši klienti z Prahy, Liberce, Karlových Varů, Klatov a další měst poptávají právě nejčastěji tento typ stropů, jak s ohledem na jejich cenovou dostupnost, tak proto, že tyto stropy absorbují růzuné odlesky a neoslňují svoje uživatele.

Matné stropy do bytových prostor

Jsou to prostory, kde nechceme stropem příliš rušit, oslňovat návštěvy apod. Strop zde není dominanta prostor, ale jeho doplněk, který nechává akcentovat vybavení místnosti. Pokud např. máte prostory, kde je starožitný nábytek nebo nějaké velmi cenné vybavení, matné stropy nebudou brát těmto prvkům jejich půvab naopak ho velmi zdůrazní.

Matné stropy do administrativních budov, nemocnic, obchodů apod.

Decentní působení matných stropů je vhodné i např. kancelářských prostor, kde nechcete být prostorem rušeni. Stropy nezvyšují objem místnosti, dále ji nijak nerozpínají. Stejně tak, pokud chcete přitáhnout pozornost zákazníků ve Vašem obchodě na Váš sortiment, matný strop bude ta správná volba.

Můžeme pro Vás matné stropy realizovat kdekoliv v Liberci, Chomutově, Mostě, Plzni, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Benešově, Berouně a dalších městech, včetně Prahy.

Volejte nám na:

tel 1:+420 777 934 676
tel 2:+420 603 564 715