Napínané stropy Teplice, Most, Chomutov

Poptáváte napínaný strop v lokalitě Chomutov, Most, Litvínov či Teplice? Jsme firma s více než 10-letou tradicí na realizaci závěsných stropních systémů. Tyto systémy jsou tvořeny z PVC fólie, která může být zpracována na různé požadované formáty a typy (matná, lesklá, průsvitná apod.)

Kam se hodí napínané stropy?

Napínané stropy můžeme ve Vaší lokalitě Mostu, Chomutova, Teplic a dalších obcí zpracovat téměř pro libovolný objekt. Podmínkou je pouze to, že stropní konstrukci je možné zavěsit na nějaký kotevní podklad. Jinak stropy najdou uplatnění ve všech typech prostor od bytů až např. po bazény.  Máme mnoho zákazníků z Teplic, kteří si nechali instalovat napínaný strop v jejich firmě např. s jejich logem. Obvykle naši klienti z Mostu, Litvínova či Chomutova však využívají stropy pro modernizaci svého interiéru. Napínané stropy lze prosvístit různými světly.

Jsou napínané stropy výhodné?

Napínané stropy jsou výhodné oproti klasickému řešení v tom, že jejich výroba je mnohem rychlejší pro montáž. Jsou voděodolné a udržují teplo. Lze je snadno omýt vodou.

Více informací a  pro případně nezávaznou konzultaci, volejte:
tel 1:+420 777 934 676
tel 2:+420 603 564 715