Napínané stropy Děčín, Ústí nad Labem

Realizace napínaných stropů v Děčíně a Ústí nad Labem, kontaktujte naší firmu, máme za sebou mnoho realizací, prohlédněte si naší galerii. Instalujeme napínané stropy pro všechny různé objekty, jako jsou restaurace, sportovní centra, ale převážně rodinné domy.  Lidé nás volají a poptávají většinou různé barevné kombinace napínaných stropů s kombinací LED světel. Oblíbené jsou zejména různé barevné obrazy v podobě květin, kvetoucích stromů, mořských výjevů. Mnoho lidí zůstává u bílé varianty, kdy mají zájem, aby se stropy, co nejvíce podobaly klasickým stropům.

Jste z Ústí nad Labem, Děčína či okolí a hledáte vhodného dodavatele stropního systému? Kontaktujte nás.

tel 1:+420 777 934 676
tel 2:+420 603 564 715

Co jsou to napínané stropy?

Jedná se o moderní stropní konstrukce, které mohou snadno dotvořit charakter Vašeho interiéru. Jsou vhodné jak pro residenční bydlení, tak komerční prostory. Uplatnění nacházejí zejména ve sportovních centrech, ale i nemocnicích, kavárnách apod. Proč jsou napínané stropy poslední dobou tak oblíbené? Patří k tomu zejména ten fakt, že jejich instalace je velmi snadná, nemusíte téměř doma nic měnit, nemusíte nikde skladovat materiál. Přijedeme k Vám v Děčíně, Ústí nad Labem či okolí a provedeme instalaci podle Vašeho vzoru téměř za jediný den.

Jaké jsou výhody stropních konstrukcí?

Mezi hlavní výhody stropů patří to, že jsou téměř bezúdržbové, nezachytává se na nich prach, který odpozují. Nesajou vlhkost a nepohlcují tak vodní páry, jsou nehořlavé a mohou dobře izolovat zvuk i teplo. V neposlední řadě je to však jejich elegance a možnost přizpůsobit folii těměř libovolnému prostoru.