Napínané stropy a podhledy Liberec, Jablonec, Turnov, Česká Lípa

Zajímáte se o novou technologii napínaných stropů? Jsme firma Sarmin a realizujeme napínané stropy po celé ČR. Kontaktujte nás s naší poptávkou po zhotovení napínaného stropu pro Vaší kancelář, sportoviště, nemocnici, byt, výrobní závod, kavárnu, restauraci apod. Dokážeme díky našim zkušenostem vybrat takový druh PVC fólie s vybranou povrchovou úpravou a barvou, která se k Vám bude nejlépe hodit.

Proč byste si měli vybrat tento typ stropu? Řešení je prosté. Tyto stropy jsou velmi stabilní, nepraskají a mají mnoho možností povrchových úprav. Kromě toho jsou zdravotně nezávádné, neuvolňují se z nich žádné toxické látky apod. Jsou nehořlavé a barevně velmi stabilní. Jsou voděodolné a nabízíje mnoho způsobů barevných a povrchových úprav.

Kontaktujte nás podobně jako ostatní zájemci z Vašeho města, provedeme nezávaznou konzultaci a řekneme Vám cenový odhad naší práce.

Ceník napínaných stropů a doba zpracování

Máte zájem realizovat napínaný stropní podhled v Liberci, Jablonci či České Lípě, Turnově či okolí?  Cena naší práce začíná za 1 m2 na 850,-Kč. Dostanete od nás kvalitní strop např. potiskem, různými tvary, barvami, podsvícením apod. Je možné si vybrat z mnoha variant provedení.

Kontaktujte naší firmu Sarmin.cz, provedeme u Vás prohlídku a domluvíme se na možné instalaci stropu.

tel 1:+420 777 934 676
tel 2:+420 603 564 715

Jaké jsou napínané stropy?

Napínané stropy mohou být lesklé, vhodné např. pro odrazy a zrcadlení místnosti, kdy opticky zvětšují její prostor. Matné stropy využjete tam, kde nechcete být rušeni pohledem na strop nebo by strop neměl rušit od věcí, dominant ve Vaší místnosti, tj. např. starožitný nábytek.