Rekonstrukce stropů v bytech a rodinných domech v celé ČR

Snižování, zateplení a opravu stropů v bytech a rodinných domech pomocí napínané stropní fólie z PVC. Potřebujete rekonstruovat Váš interiér bytu? Nabízíme řešení v podobě moderních napínaných stropů. Tento typ stropu má význam tehdy, pokud chcete něco zakrýt (praskliny, kabely atd.). Stejně tak, když požadujete moderní a dokonale rovné řešení stropu pro Váš interiér. Prohlédněte si naše realizace pro lidi z Prahy, Plzně, Liberec, Hradce Králové apod.

Napínané stropy pro byty a rodinné domy od 750 Kč / 1 m2

Stropy složené z PVC fólie jsou vhodné pro všechny typy stropů – šikmé i rovné. Výborně nahrazují klasický sadrokarton. Napínané stropní podhledy obzvláštní Váš interiér a dodají mu skvělou eleganci. Napínané stropy mají oproti klasickému řešení v bytech mnoho výhod. Mezi hlavní výhody patří:

  • Rychlost instalace, totální bezprašnost a nároky na materiál
  • Lesklé povrchy stropů mohou rozšířit Váš interiér
  • Různé typy povrchových úprav a barevných variací
  • Různé možnost

Rychlý kontakt po našich službách či nezávazné schůzce, viz: 777 934 676

Prohlédnout reference od zákazníků.

Změna Vašeho interiéru pomocí napínaných stropů

Napínané stropy mají nesporné výhody, které se počínají zejména rychlosti jejich realizace. Není to jen rychlost, ale také minimální nároky na přípravu či úklid. Obvykle se pro středně velký byt dá zvládnout realizace ve 2 dnech. Nemusí se nikde skladovat materiál nebo stěhovat nábytek. Vše je prováděno velmi čistě a profesionálně díky našim zkušenostem. U napínaných stropů si můžete vybrat z mnoha typů provedení a jejich využití pro šikmé, rovné či jiné stropy. Barevné varianty, ve kterých se stropy vyrábí mohou být lesklé či matné, je též možné jejich prosvícení.  Nelze opomenout jejich nehořlavost a nepohlcování prachu, stejně jako je významná jejich voděodolnost.

Naše firma Sarmin.cz pro Vás ráda připraví ideální strop do bytu a rodinného domu v jakémkoliv provedení. Můžeme se domluvit na návštěvě, kdy navrhneme a spočítáme tu nejideálnější možnost pro Váš interiér. V naší nabídce najdete velké množství různých motivů v lesklém a matném provedení. Dokážeme si pohrát s LED podsvícením a celkově tak dotvořit dojem Vašeho interiéru. Prohlédněte si naší galerii, případně nás kontaktujte.

 

Napínané stropy pro byty Plzeň, Kolín, Pardubice, Liberec atd.

S poptávkou po realizaci stropního systému nás můžete oslovit kdekoliv v ČR. Přijedeme, zaměříme a probereme všechny detaily k realizaci.  Máme zákazníky např. v Liberci, Pardubicích, Kolíně, Plzni a ve většině dalších hlavních měst po celé republice.

Napínané stropy nemusíte poptávat jen pro byty, ale i pro všechny ostatní typy interiérů.