Napínané stropy pro bazény, aquacentra

Hledáte vhodný strop do vlhkých prostor?  Požadujete, aby Vaše sportovní centrum mělo pěkný napínaný strop. Naše firma ho pro Vás ráda zařídí. Napínané stropy jsou zcela a plně voděodolné, odpuzují vodu a nejsou vůbec náročné na údržbu. Plavecké bazény, aqua centra či jiné prostory se zvýšenou vlhkostí vyžadují velkou pevnost a minimální prodyšnost vlhkosti do konstrukce střechy. Materiál, ze kterého jsou PVC stropy je odolný proti slané vodě. a není nijak toxický.

Máte malý dětský bazén, bazén v hotelu nebo velká plavecký areál? Vaši návštěvníci jistě uvítají, když uvidí barevné či jiné obrazové motivy s prosvícením.  Pro dětské bazény to mohou být různé motivy dětských postav, pro soukromé bazény to mohou být např. motivy květin či jednoduché lesklé nasvícené barvy. Pokud se jedná o vlhké prostory nezůstaneme jen u bazénů, napínané stropy a stěny mohou být i v rámci relaxačních centre, vířivek, saun apod.

Napínané stropy pro bazény v celé ČR

Naše napínané stropy pro aquacentra a bazény jsou velmi populární a  proto nás kontaktují zákazníci z celé republiky s dotazem na možnost úpravy stropů jejich vodních světů, plaveckých bazénů apod.  Můžeme pro Vás realizovat napínaný ve městech Liberec, Plzeň, Cheb, České Budějovice, ale i po celé Praze, v Kolíně apod.