Obchody

Napínané stropy jsou vyrobeny za 100% nezávadné PVC folie, která se kotví k podkladnímu profilu. Tyto stropy jsou nehořlavé a fungují jako parozábrana, tj. nepropouští vodu. Tyto stropy se velmi dobře hodí do různých obchodní center, obchodů, cestovních kanceláří, poboček bank apod. Mají velmi nízkou hmotnost a jsou ideálně rovné. Mezi další výhody napínaných stropů patří čistota a rychlost montáže, další fakt ten, že jsou nehořlavé a výborně reflektují světlo. Při instalaci těchto stropů se můžeme rovněž spolehnout a to zejména v komerčních prostorách na jejich estetický vzhled. Napínané stropy jsou rovněž velmi stabilní a to i v místech ze zvýšenou vlhkostí.

Kontaktujte nás pro schůzku na: +420 777 934 676

Prohlédněte si naše reference.

Druhy zpracování napínaných stropů

Napínané stropy mohou být tvarovány do různých tvarů. Jejich zpracování může být matné nebo lesklé či propustné. Chcete ve Vašich prostorách instalovat nový strop, nechce Váš obchod zavírat a zachovat jeho chod? Napínané stropy je možné instalovat i během provozu Vašeho podnikání.

Proč mít napínaný strop ve Vašem obchodě?

Napínané stropy mají velké předpoklady pro využití v komerčních objektech. Ať jsou to barvy či různé formy povrchových úprav (lesk, mat, průsvitné, saténové) můžou tak dotvořit charakter libovolné prodejny či jiného typu budovy. Pro komerční prostory jsou vhodné lesklé i matné povrchy stropů.

Lesklý povrch dokáže opticky zvětšit výšku interiéru a zvětšit celkový prostor objektu.  Matné povrchy naopak jsou důstojným dotvořením interiéru, kde chcete, aby zákazník hlavně zaměřil na nabízené zboží a nebyl rušen žádným stavebním prvkem daného místa.

Montáže napínaných stropů do obchodů po celé ČR.

Napínané stropy montujeme v různých městech jako je Liberec, Pardubice, Kolín, České Budějovice apod. Montáž je velmi rychlá. Napínané stropy jsou vhodné pro prodejny nábytku, autosalóny, obuvnictví, prodejny strojů apod. Stropy jsou zcela bezpečné, ať už díky svojí nehořlavosti nebo tomu, že z nich neodcházejí žádné toxické látky.