Napínané stropy pro sportovní centra

Chcete zapůsobit na Vaše návštěvníky něčím vyjímečným? Potřebujete dokreslit Vaše sportoviště něčím moderním a inspirovat návštěvníky k většímu výkonu. Zkuste si nechat od nás navrhnout napínaný strop s LED podsvícením či libovolným potiskem. Prosvětlíme Váš interiér a především ho uděláme zcela unikátním. Zapomeňte na klasické stropy, my přicházíme s moderním řešením. Ať vlastníte fitness centrum, aerobic centrum, plavecký bazén, solária, relaxační kluby – napínaný strop bude díky svým možnostem pro Vás to ideální řešení. Naši zákazníci rádi dávají svoje prosvětlená loga např. na recepci, viz. ukázka fotek.

Proč napínaný strop do Vašeho sportovního centra?

Jedná se o hladkou a rovnou PVC fólii s vyníkajícími vlastnostmi, které nabízejí mnoho variabilních provdení a vzhledů. Jejich matný, lesklý, saténový povrch v kombinaci se širokou paletou barev skvěle doplní Váš interiér.  V porovnání např. se SDK stropy jsou napínané podhledy velmi lehké a dají se snadno kombinovat např. se zateplením foukanou PUR pěnou. Při této kombinaci mohou dosahovat unikátních termoizolačních vlastností. Realizace napínaných stropů je velmi rychlá a není třeba ani omezovat vlastní provoz Vašeho studia, sportoviště.

 Kde jsou napínané stropy vhodné?

Ideální jsou pro salóny krásy, fitness centra, solária, bazény. Zařídíme pro Vás realizaci libovolně v Plzni, Liberci, Praze, Ostravě, Brně.