VÍCEÚROVŇOVÉ STROPY

Obvykle se v interiéru nacházejí 2-úrovňové stropy. Tento design obvykle chtějí zákazníci díky tomu, že povrch stropů nepůsobí příliš masivně a nesnižuje se světlá výška místnosti. 3 a 4-úrovňové stropy jsou už opravdu značným zásahem do místnosti, ale někde to je v pořádku.Samotné struktury se skládají z pláten v různých výškách a tvoří se pomocí napínaných plátem s různými vloženými texturami.

Jaké zvolit barvy pro Vaší místnost:
Pro napínané stropy je velká paleta barev, které mohou ovlivnit pozitivně psychiku člověka, můžete např. mít i tmavěčervenou barvu, obvykle ale jsou doporučovány světlejší odstíny, které působí spíše pozitivně na člověka a lidé se pod touto barvou cítí více uvolněně a pohodlněji.
Plátna, které se používají na víceúrovňové stropy mohou být vyrobeny z PVC fólie nebo tkaniny. PVC folie není tolik odolná proti vysokým či nízkým teplotám, ztrácí např. svoji pružnost. Je však velmi odolná vůči vlhkosti, což její využití umožňuje např. v kuchyni, koupelně či např. v místech, kde je plavecký bazén.  Textílie je velmi odolná, co se zase týče stálosti barev.

y