Napínané stropy pro kanceláře

Hledáte kreativní řešení pro místo, kde se scházíte s Vašimi obchodními partnery? Chcete oživit místo, kde každý den pracujete? Napínané stropy jsou vhodné pro kancelářské i jiné komerční prostory. Můžeme snadno udělat strop s libovolným potiskem, např. logem Vaší firmy. Různé barevné motivy a možnosti nasvícení dávají těmto stropům neomezenou fantazii a kreativu. Pro komerční prostory si naši zákazníci z Liberce, Plzně, Českých Budějovic, Karlových Varů nejčastěji vybírají matné stropy, kde není potřeba být nijak extrémně rušen, prostor je pouze třeba dotvořit. V obchodních centrech lidé často v Českých Budějovicích, Písku, Kolíně, Pardubicích volí stropy s unikátním designem, který dotváří a podtrhuje charakter interiéru.

Napínané stropy pro kanceláře a administrativní budovy

Obvykle instalujeme napínané stropy na původně nevzhledné kazetové stropy. Oblíbené jsou zejména pobočky a kanceláře s veřejným provozem, které mají za cíl nadchnout nové zákazníky a obchodní partnery. Pokud je potřeba přímístit např. vzduchotechniku, kabeláž, osvětlení vyřešíme toto jako první. Následně se snažíme tyto prvky nějak zakomponovat do celkové podoby stropu.

Montáž a instalace napínaných stropů do kanceláře

Napínané stropy jsou téměř bezprašné, není třeba nikde skladovat materiál. Není třeba omezovat provoz ve Vašich prostorách. Vše může být instalováno velmi rychle, 50m2 se dá zvládnout během jediného dne.